İletişim

Bizlere Ulaşmak için 444 1 837 yada info@kombitamircisi.com.tr adresini kullanabilir online olarak arıza kayıtı oluşturmak

isterseniz : Buraya tıklayarak adresi ziyaret edip online arıza kayıtı bölümünden arıza kayıtı bırakın biz sizi arayalım.

Sizler için hazırlamış olduğumuz videolar bilgi amaçlıdır. Kombilerinizde meydana gelen bütün arızaları uzman ekibimiz tarafından tespit ederek video oluşturduk. Amacımız sizlere bu anlamda yardımcı olabilmek ve her konuda bilinçlenmenizi sağlayabilmektir. Bu nedenle de kombide oluşan arızalar arasında yer alan; sıcak su, peteklerde ısınmama, peteklerin az ısıtması, kombinin ses yapması, su akıtması gibi önemli arızaların sebeplerine videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bizlere çağrı merkezi numaramız olan 444 18 37 den de ulaşabilir sorunlarınızı anlatarak teknik açıdan bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti her zaman memnuniyetimiz demektir. Bunun için de bizleri her tür kombi sorunu için aramayı unutmayın. Gün boyu telefonlarınızı beklemekteyiz.